Teknoloji

Steam’de Haftanın En Çok Satanlar: Tüm Ülke Resident Evil 4 Oynuyor

Steam Charts verileri bu hafta Türkiye’de en çok satan oyunları açıkladı. Geçtiğimiz günlerde piyasaya çıkan Resident Evil 4 Remake tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir başarı yakalamıştı.

Yılın 2. oyunu için en güçlü adaylardan biri olan Resident Evil 4 Remake, ülkemizde de oldukça popüler.

Capcom’un legend of legends serisi Resident Evil’in dördüncü oyunu tamamen yenilendi ancak özüne sadık kalınarak yenilendi ve kaygı dozundan hiçbir şey kaybetmedi. Ön sipariş aşamasında bile listeye girmeyi başaran Resident Evil 4 Remake çıktığı hafta 7 basamak yükselerek ülkemizde 2. sırada yer aldı.

3. FIFA 23 ile kesin bir aşk-nefret ilişkisi var.

Steam incelemeleri ve incelemeleri karmaşık olan ve her hafta listenin başında kendine yer bulabilen başka bir oyun olduğunu düşünmüyoruz. 36 haftadır listenin ilk beşinden düşmeyen FIFA 23, bu hafta üçüncü sırada yer alıyor.

4. Call of Duty: Contemporary Warfare II listede dördüncü sırada yer alıyor.

Oyun dünyasının en büyük markalarından biri olan Call of Duty’nin son halkası bizleri serinin en sevilen karakterleriyle buluşturdu. Ancak oyuncular kayıtsız kalmadı. Çıkışından bu yana 42 hafta geçen oyun, 1.099 TL’lik fiyatına rağmen hala çok satanlar listesinin başında yer alıyor.

5. Apex Legends ile battle royale açlığımızı giderdik.

Hızlı oynanışı, kendine has grafik stili ve takımlı yapısıyla öne çıkan ve farklı yeteneklere sahip karakterleriyle herkese kendi oynanışını sunan Apex Legends da haftalardır listelerde yer alıyor.

Listenin geri kalanı şu şekilde:

  • Sonuncu Bölüm I

  • savaş tanrısı

  • Forza Ufuk 5

  • Euro Kamyon Simülatörü 2

  • Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Sürümü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu