Haber

Osmaniye’de off-road heyecanı 10 Aralık’ta başlıyor

Osmaniye Belediyesi ile Osmaniye Off Road Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği Off-Road Yarışları’nın 6.’sı 10-11 Aralık tarihleri ​​arasında yapılacak.

Osmaniye Belediyesi’nin Osmaniye Off Road Kulübü’nün desteğiyle düzenlediği Off-Road Yarışları’nın 6.’sı “Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları” 10-11 Aralık tarihleri ​​arasında yapılacak. Türkiye’nin farklı şehirlerinden özel tasarım arazi araçlarının katılacağı yarışlar, Fakıuşağı Dereobası Yolu Off-Road alanında yapılacak. Bölgenin en organize parkur ve en geniş katılımlı Off-Road yarışları olarak nitelendirilen Osmaniye Belediyesi’nin 6. Off-Road Yarışlarına katılacak vatandaşlar, 2 gün boyunca doyasıya eğlenecek. Görsel bir şölen tadında olacak yarışların startı ise 10 Aralık Cumartesi günü saat 10:00’da verilecek.

Yarışların heyecan dolu geçeceğini dile getiren Başkan Kadir Kara, “Şenlik çerçevesinde Türkiye’nin dört bir yanından konukları şehrimizde ağırlayacağız. Değerli kardeşlerimize ve bu işe gönül vermiş tüm yarışmacılara başarılar diliyorum. heyecanlı Off-Road yarışlarında spor, 10 Aralık Cumartesi Samet Aybaba. SporTüm değerli hemşerilerimi Kompleks ve İzci Kampı yanı başındaki Dereobası alanında gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde adrenalinin en üst seviyede olduğu yarışlarımızı izlemeye davet ediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu